©2019 by pH Balance.

ČO JE PH BALANCE?

Unikátny vysoko koncentrovaný prípravok s obsahom minerálnych látok, zložený výhradne z telu potrebných mikroživín, ktorý prispieva k neutralizácii prekysleného prostredia v organizme a tým pôsobí preventívne proti mnohým druhom civilizačných ochorení ako rakovina, cukrovka, alergie, artróza, osteoporóza, dna a mnoho iných.

„Nedostatok kyslíka a prekyslenie sú dve strany rovnakej mince: ak má niekto jedno, má aj to druhé.“ Kyslé prostredie je prostredie bez kyslíka. „Ak odoberiete zdravej bunke 35% jej kyslíka, dokážete z nej urobiť rakovinovú bunku za jediné dva dni. Všetky normálne bunky potrebujú pre svoj život kyslík, avšak nádorové bunky môžu žiť bez kyslíka. To je pravidlo bez výnimky.” Mudr. Otto Heinrich Warburg – držiteľ Nobelovej ceny za objavenie základnej príčiny rakoviny 


Kyslé prostredie (kyslé pH organizmu) je rajom pre rozmnožovanie vírusov, baktérií, rakovinových buniek, zhoršuje prebiehajúce choroby a zásadne spomaľuje metabolizmus. Za prekyslenie je
v prvom rade zodpovedná nesprávna výživa. pHbalance pomáha kompenzovať tento nebezpečný fenomén, čím výrazne znižuje riziká spojené s ním. 

Potom, čo je dokončený proces trávenia, vytvára potrava (podľa svojho nutričného profilu) podmienky pre kyslosť či zásaditosť v tele. Jednoducho povedané, zásaditosť organizmus závisí na tom, čo jeme. Kyslé alebo zásadité prostredie sa meria pomocou pH stupnice od 0 do 14, kde 7 je neutrálnou zónou. Od 0 do 7 ide o prostredie kyslé, od 7 do 14 zásadité. Aby naše bunky mohli dobre fungovať, potrebujú ľahko zásadité pH, málinko nad 7. U zdravého človeka dosahuje pH v krvi 7,40 - 7,45. Krv sa neustále sama reguluje, aby neupadla do metabolickej kyslosti. Avšak niektoré potraviny krv okysľujú a znečisťujú organizmus.


„Zvýšená kyslosť organizmu je totiž úplne základnou príčinou všetkých ostatných súčasných degeneratívnych chorôb. Keď v tele dôjde k veľkému porušeniu tzv. acidobázickej rovnováhy, začne organizmus svoju kyslosť a toxické látky ukladať do niektorých telesných tkanív aj kostí v oveľa vyššej miere, pretože už ich nedokáže potom, močom a stolicou včas vylúčiť. Potom sa ešte len s neuveriteľnou pravidelnosťou a vysokou pravdepodobnosťou u človeka objavujú veľmi vážne, až smrteľné choroby „- MUDr. Robert O. Young.


Je dôležité nemýliť si náš prípravok s podobne sa tváriacimi prípravkami, ktoré sú reklamované na odkyslenie žalúdka pri rôznych typoch ťažkostí s prebytočnou žalúdočnou kyslinou, refluxom atď. Užívanie podobného prípravku v snahe o reguláciu pH organizmu, bez žalúdočných ťažkostí, by malo naopak negatívny vplyv na trávenie, pretože žalúdočné prostredie je cielene naplnené kyselinou, vzhľadom k potrebe rozkladu jedla. Náš prípravok nijako neovplyvňuje prostredie v žalúdku a tým pádom nenarúša jeho prirodzenú funkciu.


Tento produkt vznikol dlhoročným štúdiom nutričných potrieb organizmu na základe osobných skúseností s diagnostikovanou rakovinou. Volám sa Róbert Kreana a aj keď som celý život športoval a dodržiaval “všeobecne odporúčané rady zdravého stravovania”, telo nedostávalo všetko čo potrebovalo a následky prekyslenia organizmu mali skoro fatálne následky. Iba vďaka hlbšiemu porozumeniu reálnym potrebám organizmu som dokázal pomôcť sebe a niekoľkým ďalším ľuďom vo svojom okolí zvrátiť zdravotný stav, ktorý by lekári považovali za život ohrozujúci a liečili ho extrémnymi prostriedkami ako chemoterapia, ožarovanie a pod. 

Našim cieľom je predísť podobným situáciám, ktoré menia a ruinujú ľudské životy a šťastie. Vzorky tohto doplnku výživy boli dobrovoľne testované v širšom okolí. Vo všetkých prípadoch došlo k neutralizácii kyslého pH. Doplnok bol rovnako testovaný na jedincoch s vážnejšími zdravotnými problémami a v 100% prípadov došlo k zlepšeniu diagnózy.

Ľudský organizmus je neuveriteľne dômyselný systém, ktorý sa dokáze úplne sám vysporiadať s každým druhom problému a choroby, pokiaľ mu k tomu dáme podmienky a prostredie. Práve náš produkt dokáže úplne dokonalo nastaviť prostredie pre regeneráciu na bunkovej úrovni a tým pádom pomáha predchádzať a potencionálne riešiť závažné vyššie spomenuté problémy.  Nie každý je dostatočne psychicky silný aby dokázal bojovať zo zákernými chorobami ako je rakovina a pod. a preto je našou snahou predísť podobným diagnózam a nastoliť prirodzený zdravý stav do tiel naších zákazníkov.